KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 13669121
*
nr 1366 9121
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Carborundumetsningar, 2 st, Signerade, PT, oramade lösa blad, 98x69 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 20:34:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/12 10:19:51
1
100 kr
14/12 10:38:15
2
250 kr
14/12 20:27:27
1
600 kr
14/12 20:28:19
2
400 kr
14/12 20:28:19
1
450 kr (Budbetjänt)
14/12 20:28:37
2
500 kr
14/12 20:28:37
1
600 kr (Budbetjänt)
14/12 20:29:04
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: attila balla carborundumetsningar etsningar grafik ungern ungersk
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:21
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:08
*
Attila Balla
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Läs om budbetjänten
nr 1366 9121
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Carborundumetsningar, 2 st, Signerade, PT, oramade lösa blad, 98x69 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/12 10:19:51 | 1 | 100 kr |
14/12 10:38:15 | 2 | 250 kr |
14/12 20:27:27 | 1 | 600 kr |
14/12 20:28:19 | 2 | 400 kr |
14/12 20:28:19 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
14/12 20:28:37 | 2 | 500 kr |
14/12 20:28:37 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/12 20:29:04 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: attila balla carborundumetsningar etsningar grafik ungern ungersk
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57 -
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:21 -
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:08